• Намалена цена
  • Неодамнешно
AutoDecorun Авто Опфаќа Седиште за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Magotan Седиште Опфаќа за Автомобили Места Перница Поддржува потпирачи за глава Внатрешни Додатоци
zoom_in

AutoDecorun Авто Опфаќа Седиште за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Magotan Седиште Опфаќа за Автомобили Места Перница

DEN 14726.00 28320.00

Количина на стоки
check Тековен


# 1 Одговара за "Фолксваген" Magotan 2007 Година Верзија
# 2 се Вклопуваат за "Фолксваген" Magotan 2012-2015 Година Верзија
1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни која е ист стил како вашиот автомобил седишта -(особено сплит седишта на Задната седишта .
Посебни F eatures : Карактеристики на Линии ткаенина столче на Корица : Мека & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето.
2 : Ако имате било какви прашања .5 КИЛОГРАМИ за 5 седишта
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 55*50*30 CM
Answer : ___________________________ Note : Ова е прилагодена столче опфаќа ,Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се дизајнирани
за да биде лесно да се инсталира. топло во зима и во лето кул
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и совршено се вклопуваат .
Pls проверете кој модел е иста како и вашата оригинална автомобил седишта ни остави порака додека сте место цел .
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за "Фолксваген" Magotan 2007-2015 ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка .бидејќи не можеме да
се организира производство откако ќе се направи нарачка .
Боја и Дизајн : Постојат 6 боја како на сликите .однапред ви благодариме .
Материјал : Висина на Квалитетот Лен Крпа & Сунѓерот & Не-Плетени т hree Композитни Слоеви .
Ви благодариме многу за вашиот доаѓаат соработка .
Воздушни перници : седиштето опфаќа им овозможи на воздушни перници за да се распоредат слободно.
Постојат 2 (# 1 - # 2 ) Модел Одговара За "Фолксваген" Magotan 2007-2015 Година Верзија.
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден . Потоа може да се направи цел директно и изберете што боја ви се допаѓа најдобро .
Се надевам кориснички услугата ќе биде точно се вклопи со вашиот автомобил места .
Бруто тежина : 5.
Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на вашиот автомобил пред седиштата и задниот дел на седиштето за нас ,ние ќе го направи тоа
наместо од вас, и да се спореди со нашиот модел прво .

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
Автомобил Внатрешни Додатоци
Бренд Име:
AutoDecorun
Специјални Функции:
Кориснички Услуги за оригиналниот Автомобил Седишта
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Применливи Сезона:
Три Сезоната
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
сет парче:
>10
Специјална Изработка:
обичај се вклопуваат столче покрие сет
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашиот Автомобил Седишта
боја:
6 Боја за да Изберете или да Побара Повеќе
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
функција 1:
Анти-Прашина и Заштита на Вашиот Автомобил Седишта
Карактеристика 2:
Лесен за Инсталација и Направи Чиста
Автомобил Направи:
Обичај Се Вклопуваат За Фолксваген Magotan 2007-2015 Година
тип на возилото:
Заштитна & Убаво се вклопуваат
Материјал Тип:
Лен Ткаенини & Сунѓерот

Најдобри понуди..