• Неодамнешно
за хонда фит џез 2008 2009 2010 2011 2012 2013 dashmats автомобил-стил, додатоци табла покрие RHD
zoom_in

за хонда фит џез 2008 2009 2010 2011 2012 2013 dashmats автомобил-стил, додатоци табла покрие RHD

DEN 1103.52

Количина на стоки
check Тековен

ова е посебен за десната рака диск модел,ако треба левата рака диск,ве молиме контактирајте ме.
имаме овие бои можете да изберете
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
· За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 дена од денот на приемот и во оригиналното пакување
· Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
· Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
· Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
· Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
· Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
· Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
· Сите трошоците за превозот се неповратни.
· Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
· Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

Боја Име:
црна, црна со црвени работ
Име На Модел:
y-б
Објектот Должина:
130cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1
Специјални Функции:
маска светлина
Налепница Сместување:
Табла
Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна

Најдобри понуди..