• Намалена цена
  • Неодамнешно
LOEN Нови Памук автомобил седиште перница поставите Удобно мека ткаенина седиште опфаќа blue&сива лента за ауди тојота hyundai бмв фолксваген форд
zoom_in

LOEN Нови Памук автомобил седиште перница поставите Удобно мека ткаенина седиште опфаќа blue&сива лента за

DEN 1466.00 2255.52

Количина на стоки
check Тековен

Телефон за контакт Бр. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Барање : 1. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми. ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат. материјал : Полиестер ткаенини.Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress.ние сме подготвени за решавање на било какви проблеми со цел да се избегнат можните спорови.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди."Се потврди приемот на вашата цел". Примачот Име И Презиме : 2. Превозот адреса : 4. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето. Нето тежина : 700g Пакет : 1*1pc седиште покрива. Боја : Сива,Сина лента.Ако сте задоволни со тоа.

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
сет парче:
1
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
седиште перница
Бренд Име:
Loen
Објектот Должина:
110cm
Mfg Серија Број:
За четири сезони
Објектот Ширина:
48cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Применливи Сезона:
Четири Сезони
боја:
blue&сива лента
Автомобил Направи:
универзален автомобил
ОДГОВАРА ЗА:
Четири Сезони
Тип На Објект:
Столче покрие&седиште перница
Големина:
48cm*110cm
Материјал Тип:
Полиестер Ткаенини

Најдобри понуди..