• Намалена цена
  • Неодамнешно
за Рено Fluence географска Ширина Talisman ЛАГУНА луксузни мека кожа столче покрие предни и задни сет водоотпорен покритие за столче
zoom_in

за Рено Fluence географска Ширина Talisman ЛАГУНА луксузни мека кожа столче покрие предни и задни сет водоотпорен

DEN 7992.00 9082.56

Количина на стоки
check Тековен


црно кафе беж жолта луксузен бренд водоотпорен стп мека кожа столче покрие напред &назад Комплетен сет за "Рено" Fluence географска Ширина Talisman ЛАГУНА опфаќа за столче четири сезони се забележи 6 компјутери : предни и задни заврши седиште покрие нема вратот перници и не половината перници 10 компјутери : предни и задни заврши седиште се покријат со 2 вратот и 2 половината перници ве Молиме да ни Кажете за вашиот автомобил модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат посоодветни за вашиот автомобил седиште капак. (За examplerenault fluence 2013 година)

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
LCRTDS
Објектот Висина:
3.5cm
Специјални Функции:
вода-доказ
Објектот Тежина:
6.2kg
сет парче:
10
Објектот Ширина:
51cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Објектот Должина:
136cm
Автомобил Направи:
Рено Fluence географска Ширина Talisman ЛАГУНА
Материјал Тип:
мека кожа стп
Специјални Функции:
заштита на столче

Најдобри понуди..