• Неодамнешно
СКАРА@FUKA 2x Автомобил Столб Вратата Гласен Звук Аудио Стерео Звучник Покрие Трим Стил Налепница ABS Одговара За Maserati Levante
zoom_in

СКАРА@FUKA 2x Автомобил Столб Вратата Гласен Звук Аудио Стерео Звучник Покрие Трим Стил Налепница ABS Одговара

DEN 3215.52

Количина на стоки
check Тековен


Напомена : листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу!
Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : ABS Пластика
Боја : Како на сликата шоу
Fitment : Одговара За Maserati Levante
 
Лесна Инсталација Со самолепливи 3 M лента на грбот на објектот
Пакетот вклучува : 2x Аудио Звучници Трим

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2010+
Име На Модел:
Maserati levante
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
ОДГОВАРА ЗА:
Maserati levante
Инсталирајте место:
Говорникот Маска
Направен во :
ABS

Најдобри понуди..