• Намалена цена
  • Неодамнешно
столче опфаќа стп перница во собата за Citroen QUATRE Triomphe elysee Picasso C2 C4 C5 C4L универзална душеци seatpad бесплатен превозот добра
zoom_in

столче опфаќа стп перница во собата за Citroen QUATRE Triomphe elysee Picasso C2 C4 C5 C4L универзална душеци

DEN 13674.00 14393.76

Количина на стоки
check Тековен


Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно.
за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големини, па ве молиме да го името на вашиот автомобил марка и модел. За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, Жолта, Кафеава
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30inch
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Материјал Тип:
pu
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни удобно безбедна атмосфера

Најдобри понуди..