• Намалена цена
  • Неодамнешно
автомобил за LIVINA TIDDA TEANA СОНЧЕВО BLUEBIRD CIMA FUGA CEFIRO X-TRAIL ПАТРОЛА ПОТРАГАТА ПАЛАДИН ПИКАП SYLPHY Потрагата murano 350Z Патрола C
zoom_in

автомобил за LIVINA TIDDA TEANA СОНЧЕВО BLUEBIRD CIMA FUGA CEFIRO X-TRAIL ПАТРОЛА ПОТРАГАТА ПАЛАДИН ПИКАП SYLPHY

DEN 13624.00 14340.96

Количина на стоки
check Тековен


· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи.
Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план.

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, Жолта, Кафеава
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни трендовски дише
Материјал Тип:
pu

Најдобри понуди..