• Намалена цена
  • Неодамнешно
Сјае пченица Рака-stitched Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Elantra 4 2017
zoom_in

Сјае пченица Рака-stitched Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Elantra 4 2017

DEN 1015.00 1103.52

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Погоден автомобил модели : за Hyundai Elantra 4 2016 2017

Боја Име:
Црн Конец, Бел Конец, Нишка, Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
Материјал Тип:
кожа

Најдобри понуди..