• Намалена цена
  • Неодамнешно
за мицубиши pajero lancer outlander galant црна мека кожа столче покрие предни и задни сет водоотпорен покритие за столче
zoom_in

за мицубиши pajero lancer outlander galant црна мека кожа столче покрие предни и задни сет водоотпорен покритие

DEN 7992.00 9082.56

Количина на стоки
check Тековен


црно кафе беж жолта луксузен бренд водоотпорен стп мека кожа столче покрие напред &назад Комплетен сет за мицубиши pajero lancer outlander galant fortis ево опфаќа за столче четири сезони се забележи 6 компјутери : предни и задни заврши седиште покрие нема вратот перници и не половината перници 10 компјутери : предни и задни заврши седиште се покријат со 2 вратот и 2 половината перници ве Молиме да ни Кажете за вашиот автомобил модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат посоодветни за вашиот автомобил седиште капак. (На пример мицубиши lancer 2015 година)

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
LCRTDS
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Тежина:
6.2kg
сет парче:
10
Објектот Ширина:
51cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Објектот Должина:
136cm
Автомобил Направи:
мицубиши pajero lancer outlander galant fortis e
Материјал Тип:
мека кожа стп
Специјални Функции:
заштита на столче

Најдобри понуди..