• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Мерцедес Бенц C Класа W205 C180 C200 2015 2017 Автомобил Додатоци Алуминиум легура Високотонци Говорникот Покривање на Вратите Налепница
zoom_in

За Мерцедес Бенц C Класа W205 C180 C200 2015 2017 Автомобил Додатоци Алуминиум легура Високотонци Говорникот

DEN 1296.00 1439.52

Количина на стоки
check Тековен


Одговара За Мерцедес Бенц C Класа W205 2015 2016 Година Автомобил Додатоци Алуминиум легура Високотонци Говорникот Покривање на Вратите Налепница за новодојдени
Предмет : Високотонци Говорникот Покрие Трим Материјал : Квалитет на алуминиум Боја : Сребро Одговара за Мерцедес бенц C Класа w205 2015 2016 2017 Лесно да го инсталирате,Назад со автомобилската одделение двојно двострано лента. Ако ти треба било каква помош,јас сум на располагање во секое време.ви благодариме.

Инсталација метод : 1) предмети назад со 3 M авто лепило лепак. 2) Ако не degrease површината на автомобил.Ве молиме чиста инсталација позиција. 3) ве Молиме да го користите фен(топол воздух дува)со цел да обезбеди најдобар конекција.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
metyoucar
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
LLK47
боја:
Сребро.

Најдобри понуди..