• Намалена цена
  • Неодамнешно
столче опфаќа стп перница за JAC K5/3 iev б15 A13 РС насочите s2 s3 s5 Сјај AutoV3/5/H220/230/530/320 FRV/FSV/cross/wagen
zoom_in

столче опфаќа стп перница за JAC K5/3 iev б15 A13 РС насочите s2 s3 s5 Сјај AutoV3/5/H220/230/530/320 FRV/FSV/cross/wagen

DEN 13629.00 14346.24

Количина на стоки
check Тековен


Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, Жолта, Кафеава
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30inch
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјални Функции:
водоотпорен лесно чистење трајни долготрајни дише атмосфера
Материјал Тип:
pu

Најдобри понуди..