• Намалена цена
  • Неодамнешно
за мерцедес бенц c200 e300 A S серија ML GLK црна мека кожа столче покрие предни и задни сет водоотпорен покритие за столче
zoom_in

за мерцедес бенц c200 e300 A S серија ML GLK црна мека кожа столче покрие предни и задни сет водоотпорен покритие

DEN 8174.00 9082.56

Количина на стоки
check Тековен


црно кафе беж жолта луксузен бренд водоотпорен стп мека кожа столче покрие напред &назад Комплетен сет за мерцедес бенц c200 e260 e300 A S серија ML350 GLK опфаќа за столче четири сезони се забележи 6 компјутери : предни и задни заврши седиште покрие нема вратот перници и не половината перници 10 компјутери : предни и задни заврши седиште се покријат со 2 вратот и 2 половината перници ве Молиме да ни Кажете за вашиот автомобил модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат посоодветни за вашиот автомобил седиште капак. (На пример бенц s350 2012 година)

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
LCRTDS
Објектот Висина:
3.5cm
Специјални Функции:
вода-доказ
Објектот Тежина:
6.2kg
сет парче:
10
Објектот Ширина:
51cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Објектот Должина:
135cm
Автомобил Направи:
мерцедес бенц c200 e260 e300 A S серија ML350
Материјал Тип:
мека кожа стп
Специјални Функции:
заштита на столче

Најдобри понуди..