• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет на столче Опфаќа За Ford mondeo се Фокусира Fiesta Работ Explorer Бик S-MAX ЦРНА/СИВА/ЦРВЕНА авто додатоци налепница
zoom_in

Висок Квалитет на столче Опфаќа За Ford mondeo се Фокусира Fiesta Работ Explorer Бик S-MAX ЦРНА/СИВА/ЦРВЕНА

DEN 2995.00 4607.52

Количина на стоки
check Тековен

Нов Зеланд. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса.
Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат . Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.Сингапур. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство.

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Свила

Најдобри понуди..