• Намалена цена
  • Неодамнешно
GEETANS 5M/Многу Автомобил Стил Ентериерно уредување Тема Налепница, Вметнување Тип Воздух Излезот Табла Декорација Лента Додатоци CE
zoom_in

GEETANS 5M/Многу Автомобил Стил Ентериерно уредување Тема Налепница, Вметнување Тип Воздух Излезот Табла Декорација

DEN 93.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен

Име : 3М за внатрешни Декоративни Вметнете Тип Позлата Декорација Лента Mateiral : ПВЦ Боја : Позлата Црвена/Позлата Сино/Сребро Позлата/Злато Позлата 1,Метал рефлексивни ефект,Smple смисла е stronf,оценката е повисока 2,Користете ПВЦ мека пластика производство на животната средина,Semicircle ласерски метал рефлексивни филм обработка 3. Вашето задоволство е наша најголема грижа.Сликите се за повикување само. Ако било какви прашања, појави, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.
Пакет се вклучени : 1 PCS 3М/многу или 5 M/многу
Купувачот се покаже слика
ПАКУВАЊЕ
Напомена :
Секој од нашите производи се спакувани во OPP вреќа првично.Црна инсталација ширина на 5mm дебелина од 1 mm,Модел погоден за 95% 6.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track. 1 , Поради долг рок транспорт и Царинската одлагање, тоа обично трае најмалку 60-90 дена за цел да се дојде до Јужна Америка Земји како Чиле, Бразил, Аргентина, Перу и сл. 3 , не се отвори спорот без комуникација со нас.инструмент кутии и други места, што ќе ви овозможи да се заборави тешко возење.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global. НЕ ја ПРИФАТИ каков БИЛО СПОР ПРЕДИЗВИКАН ОД пакет уште во транзит .
GEETANS 5 M/Многу Автомобил стил ентериерно уредување тема налепница, Вметнување тип Воздух Излезот Табла Декорација Додатоци Лента
Ако има било каков проблем ,ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.
♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com EMS 15~45 Дена hongkongpost.
♦Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.

Големина:
3M, 5M
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017
Име На Модел:
автомобил Декоративни член
Објектот Должина:
5m
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.11kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0.7inch
Бренд Име:
GEETANS
Објектот Ширина:
0.3cm

Најдобри понуди..