• Намалена цена
  • Неодамнешно
Сопствен автомобил патосници за лебди сите модели H3 H6 М1 М2 М4 автомобил accessorie автомобил стил авто кат мат
zoom_in

Сопствен автомобил патосници за лебди сите модели H3 H6 М1 М2 М4 автомобил accessorie автомобил стил авто кат

DEN 4415.00 7007.52

Количина на стоки
check Тековен

Норвешка. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Здраво,пријател . Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.
За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил . Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа.Австрија.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. На пример : "Фолксваген" / Passat/2014years. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ми каже вашиот автомобил Логото/Модел /Години . Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. ние ќе ги пренесе според вашиот автомобил модел се направи,ви Благодариме!
За Посебен автомобил патосници : Големина : Прилагодено автомобил нога душеци & точно одговара . Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1.Нов Зеланд. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска. ние ќе ги пренесе според вашиот автомобил модел се направи,ви Благодариме!
За повратни информации од Корисниците информации( реална слика ) :
За Производи :
Зошто да изберете нас :
1.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.

Боја Име:
Црвена, Виолетова, Црна со беж, Црна со црвена, Сива, Кафе, Портокал, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
50
Специјални Функции:
Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење
318i-Година:
1996,2000,1999,2001,1997,1998
Бренд Име:
wenbinge
Патосници Тип:
Мат Кожа
BMW Модел:
318i
Објектот Дијаметар:
10
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
2-4kg
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Висина:
30
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
50
Име На Модел:
Лебдиш
Автомобил Направи:
лебдиш сите модели
Вид На Налепница:
-
Налепница Сместување:
-
Материјал Тип:
Pu

Најдобри понуди..