• Намалена цена
  • Неодамнешно
(Насловната + Задните) Специјална Кожа столче покритие За Mazda 3 6 CX-5 CX7 323 626 М2 М3 M6 Axela Familia авто додатоци автомобил стил
zoom_in

(Насловната + Задните) Специјална Кожа столче покритие За Mazda 3 6 CX-5 CX7 323 626 М2 М3 M6 Axela Familia

DEN 8092.00 13487.52

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За Посебно седиште опфаќа : Материјал : Кожа Големина : Прилагодено столче опфаќа & точно одговара . Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1.Нов Зеланд. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам .Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4.ние треба некои фотографии за вашиот автомобил е предните седишта и на задните седишта .
За превозот :
1. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. ве молиме оставете масажи да ми кажете на вашиот автомобил Логото/Модел /Години.Норвешка. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење на Местото на потекло : Кина ( копно ) answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија .

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
Мека, удобно, топло, не влијае на седиштето потоплите систем
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Mfg Серија Број:
посебни
Материјал Тип:
кожа

Најдобри понуди..