• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет на столче покритие За Fiat Сите Модели Ottimo Панда Punto Linea Sedici Viaggio Браво Freemont авто accessorie стил
zoom_in

Висок Квалитет на столче покритие За Fiat Сите Модели Ottimo Панда Punto Linea Sedici Viaggio Браво Freemont

DEN 2995.00 4607.52

Количина на стоки
check Тековен

Јапонија. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење на Местото на потекло : Кина ( копно ) answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За столче опфаќа : Материјал : свила Бруто Тежина : 1-2kgs/set. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта . Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Свила

Најдобри понуди..