• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новиот+Бесплатна испорака! Се прилагодите посебен автомобил патосници за Мерцедес Бенц GL 500 550 X166 7seats 2015-2013 совршено се вклопуваат салон теписи
zoom_in

Новиот+Бесплатна испорака! Се прилагодите посебен автомобил патосници за Мерцедес Бенц GL 500 550 X166 7seats

DEN 8237.00 10560.00

Количина на стоки
check Тековен


1.Како да бидете сигурни дека се Совршено се вклопуваат за модели на автомобили?
Ние може да го прилагодите над 1000 модели на автомобили патосници,па по ред,ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел ,тогаш ние ќе се направи овој автомобил душеци за вас и за вашиот автомобил,така што тоа може да бидете сигурни дека овие автомобил душеци ќе се добро се вклопи во вашиот автомобил.ви благодариме !!!
2.Производ примерок опис :
4.Вистински автомобил душеци слики :
(Модел 1 : За BMW 320i E90)
(Модел 2 : За Тојота Cmary 2011-2006)
(Модел 3 : За Ауди А6 2008-2003)
(Модел 4 : За Хонда, CR-V 2011-2006)
(Модел 5 : За Хонда Спогодба 2007-2003)
(Модел 6 : За Мерцедес Benz A-Class)
(Модел 7 : За Мерцедес Бенц E-Класа W211)
(Модел 8 : За Hyundai Tucson)
Ние ќе ги ажурира повеќе вистински автомобил душеци слики.......

Боја Име:
Црна, беж, Сива, вино црвено, Жолта, Кафена, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
М-2017-0024
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
According to the car model
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
According to the car model
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
According to the car model
Налепница Сместување:
носат-отпор,трајни,водоотпорни,Лесно за чистење
Вид На Налепница:
Предните седишта и назад седишта
Материјал Тип:
XPE и микрофибер кожа

Најдобри понуди..