• Намалена цена
  • Неодамнешно
СКАРА@FUKA 3x Алуминиум Воздух-Состојба Аудио Knob Копчето Switch Прстен Автомобил-стил, Трим Одговара за ФОЛКСВАГЕН Golf MK 7 GTI TSI TDI 2013-2015
zoom_in

СКАРА@FUKA 3x Алуминиум Воздух-Состојба Аудио Knob Копчето Switch Прстен Автомобил-стил, Трим Одговара за ФОЛКСВАГЕН

DEN 564.00 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Состојба : 100% Сосема нов и никогаш не се користи
Боја : Црвена (како на сликата покажува)
Материјал : Висок квалитет на Алуминиум
внатрешниот diamter=3.9 cm , од дијаметар= 4.2 cm
Компатибилен одговара на "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK 7 GTI TSI TDI 2013 2014 2015
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската Лепило 3 M лента е во прилог.
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го. Направете вашиот автомобил стилски
Пакет се вклучени : 3 Pcs/set Климатизација Аудио Звукот Префрлање Knob Прстен Покрие Трим

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
Воздух-Состојба Аудио Копче Knob
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Година:
2013-2015
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
ОДГОВАРА ЗА:
ФОЛКСВАГЕН Golf MK 7 GTI TSI TDI

Најдобри понуди..