• Намалена цена
  • Неодамнешно
Сопствен автомобил патосници за Volvo Сите Модели S60L V40 V60 S60 XC60 XC90 XC60 C70 автомобил accessorie автомобил стил кат мат
zoom_in

Сопствен автомобил патосници за Volvo Сите Модели S60L V40 V60 S60 XC60 XC90 XC60 C70 автомобил accessorie

DEN 4415.00 7007.52

Количина на стоки
check Тековен

Јапонија.Норвешка. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа. ние ќе ги пренесе според вашиот автомобил модел се направи,ви Благодариме!
За Посебен автомобил патосници : Големина : Прилагодено автомобил нога душеци & точно одговара . Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1. ние ќе ги пренесе според вашиот автомобил модел се направи,ви Благодариме!
За повратни информации од Корисниците информации( реална слика ) :
За Производи :
Зошто да изберете нас :
1. ве молиме оставете порака за да ми каже вашиот автомобил Логото/Модел /Години . Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор.
За превозот :
1. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ми каже вашиот автомобил Логото/Модел /Години . Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.

Боја Име:
Црвена, Виолетова, Црна со беж, Црна со црвена, Сива, Кафе, Портокал, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
50
Специјални Функции:
Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење
S60-Година:
2013,2006,2012,2011,2007,2015,2005,2014,2009,2004,2008
Бренд Име:
wenbinge
Патосници Тип:
Мат Кожа
Име На Модел:
Volvo
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Volvo Модел:
S60
Објектот Дијаметар:
10
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
2-4kg
Објектот Висина:
30
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
50
Автомобил Направи:
Volvo сите модели
Вид На Налепница:
-
Налепница Сместување:
-
Материјал Тип:
Pu

Најдобри понуди..