• Намалена цена
  • Неодамнешно
11-506 е Радио за Автомобил Fascia Панел за TOYOTA е корола 2013+ (Десно тркало) Стерео Цртичка Facia Трим Опкружувачки CD Инсталација Рамка за Полнење
zoom_in

11-506 е Радио за Автомобил Fascia Панел за TOYOTA е корола 2013+ (Десно тркало) Стерео Цртичка Facia Трим

DEN 2692.00 3167.52

Количина на стоки
check Тековен

Време На Испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и вашата цел ID. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Големина:
173mm 98mm, 200mm 100mm
Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
NHKUPOR
Специјални Функции:
Безбедна Fitment; Лесна Инсталација
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Година:
2013+
Име На Модел:
11-506
Автомобил Направи:
За TOYOTA е корола 2013+ (Десно тркало)

Најдобри понуди..