• Намалена цена
  • Неодамнешно
DEE Автомобил Додатоци Алуминиум Педалот за гас кочница педалата за Volvo XC90 ВО година,не се лизга на возилото плоча влошки опфаќа стил
zoom_in

DEE Автомобил Додатоци Алуминиум Педалот за гас кочница педалата за Volvo XC90 ВО година,не се лизга на

DEN 2995.00 3840.00

Количина на стоки
check Тековен


Fitment :
Автомобил Додатоци За Volvo XC90 2016 ГОДИНА НА Авто Пренос Левата Рака Диск
Вклучува : 2 BUC Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото
Материјал :
Алуминиум+Гума
СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!

Тип На Објект:
Педали
Објектот Тежина:
0.3kg
Volvo Модел:
XC90
XC90-Година:
2016 година
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Бренд Име:
DEE
Име На Модел:
LX-099
Материјал Тип:
Алуминиум Легура&Гума
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
28cm
Година:
2015-2017
Објектот Висина:
0.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001

Најдобри понуди..