• Намалена цена
  • Неодамнешно
Двојно Din Fascia За АЛФА РОМЕО MITO Радио DVD Стерео Панел Цртичка Планината Трим Комплет Рамка Surroud Плоча Рамки
zoom_in

Двојно Din Fascia За АЛФА РОМЕО MITO Радио DVD Стерео Панел Цртичка Планината Трим Комплет Рамка Surroud Плоча

DEN 2030.00 2255.52

Количина на стоки
check Тековен


Двојно Din Fascia За АЛФА РОМЕО MITO Радио DVD Стерео Панел Цртичка Планината Трим Комплет Рамка Surroud Плоча Рамки
Предмет Тип : Fascia
Материјал Тип : ABS
Боја Име : сребро.
Сместување : Табла
Големина : Двоен Din ( 173*98mm/178*102mm отворање )

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0inch
Година:
2008+
Бренд Име:
Moddod
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
за АЛФА РОМЕО MiTo (955) 2008+
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS
Компатибилен:
АЛФА РОМЕО MiTo (955)
Година:
2008+
Големина:
173*98mm/178*102mm
боја:
Сребро.
Функција:
Радио Инсталација

Најдобри понуди..