• Неодамнешно
Intel 8265 2x2AC+BT PCIE М. 2 WLAN NV Картичка За LENOVO THINKPAD-L470 P51 P71 710S-ПЛУС THINKCENTRE-M710Q M910Q Серија, FRU 01AX704
zoom_in

Intel 8265 2x2AC+BT PCIE М. 2 WLAN NV Картичка За LENOVO THINKPAD-L470 P51 P71 710S-ПЛУС THINKCENTRE-M710Q

DEN 1536.00

Количина на стоки
check Тековен

ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Опис : Бренд Име : Intel Модел : 8265 NGW Дел Број : 01ax704 Тип : 802.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас. Пакетот вклучува : 1 x wifi картичка Производ компатибилен : Дел Број FRU# : 01ax704 SW10 K97453 е компатибилна со следниве машини : (ве Молиме бидете сигурни да се провери вашиот компатибилен лаптоп пред да нарачате овој wifi картичка . 2 Интерфејс Состојба : Акции bios-от : Посебно издание 90days Замена Гаранција.11 ac+bt Pcie NGFF М.
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 30-дена Без прашања праша Гаранција за Парите Назад. Овие трошоци се на купувачот одговорност.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.

Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Интерфејс Тип:
NGFF
Примена:
Лаптоп
Безжичен Протокол:
802.11 a/g,802.11 n,802.11 ac
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Вид:
Внатрешна
Адаптер Приклучок:
мини pci-e
Применливи Тип На Мрежа:
Брз Етернет
Пакет:
No
Бренд Име:
KHY
Број На Модел На:
8265NGW
Преносот Го Оценувате:
867Mbps
Тип:
Безжичната

Најдобри понуди..