• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 во 1 Приемник & Предавател за ТВ & PC & Слушалки итн
zoom_in

2 во 1 Приемник & Предавател за ТВ & PC & Слушалки итн

DEN 908.00 1055.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Ве молиме да не информирате во рок од 2 дена откако ја прими погрешен производ. Ако тие се однесуваат и се наметнати, а потоа тие се ваши (а не наш или на производот, производителот или добавувачот е) единствен и ексклузивен одговорност, и ќе бидат платени од вас директно до вашиот владата или на курирска компанија, кога производите се испорачани. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздух Mail. Тенок и лесен, лесно да се носат
Општи Производ Големина 5*3. Ние може да го понуди на попуст, замена или рефундирање по потврдување. Така што ќе може да уживаат во високиот квалитет на приватна забава без нарушување на другите
3. Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот Позитивен Фидбек ќе биде многу ценета. Ние нудиме бесплатно одржување во рок од 6 месеци. Повеќе Често Поставувани Прашања и Одговори за Таблети. Се поврзува со вашите слушалки, звучници или стерео во автомобил преку 3,5 мм кабел, и го спарите со Bluetooth-от аудио извори, како што се вашиот паметен телефон, таблет или лаптоп за да уживате во музика безжично
5. Кога датум на испорака ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот парцела,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го продолжи времето за испорака 10-25 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот парцела во 10 дена, ние ќе рефундирање. Bluetooth Примачот за Автомобил или Домашен Стерео
4. Ве молиме да обезбеди доказ за видео рок од 5 дена откако ќе ја прими, ако има квалитет проблем, проблемите ќе бидат решени со наплата или замена.

Бренд Име:
haweel
Број На Модел На:
BT7001B
Пакет:
Yes
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v2.1

Најдобри понуди..