• Неодамнешно
отклучен Алкател L100V 100mbps 3g 4g lte безжична hsdpa модем
zoom_in

отклучен Алкател L100V 100mbps 3g 4g lte безжична hsdpa модем

DEN 1574.40

Количина на стоки
check Тековен

Отклучен Алкател L100 4 G 3 G 100 Mbps ФЛОПИ LTE USB Dongle Модем
Алкател Еден Допир L100 4 G LTE Мобилен Широкопојасен интернет USB модем е најновиот 4 G LTE ФЛОПИ Surfstick од Алкател Luncent, кој поддршка максимална donwload до 100 Mbps downlink со до 50 Mbps. Со тенок дизајн, тоа е лесно да се преземе и преносни кога се случува надвор или бизнис патување.
Податоци го Оценувате : LTE 100 Mbps Downlink, Сателитско 50 Mbps
4 G Бендови : 800/900/1800/2100/2600 MHz
3 G Бендови : 900/1800/2100 MHZ
ПРОЦЕСОРОТ : 850/900/1800/1900 MHz
Wi-Fi : N/A
Капацитет на складирање : NAND Флеш 1 Gb+512 Mb SD RAM меморија
Надворешен Интерфејс : USB 2.0 интерфејс
Големина : 95 X34 X14mm
Тежина : 33.6 g
SIM бесплатно – отклучен за сите мрежи
Забелешка : Како што постојат многу логоа на модеми, ќе испрати логото и боја по случаен избор во парк
Ние не сме одговорни за било царински формалности или должности во земјата на дестинација.тоа ќе биде на купувачот страна. На модем за само,нема други бенефиции,без оригиналната кутија .

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Број На Модел На:
L100v
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Алкател
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
100Mbps
боја:
Црна
Број на USB Интерфејс:
1

Најдобри понуди..