• Неодамнешно
Многу 10pcs Huawei E367 мобилен широкопојасен интернет DONGLE USB СТИК HSPA
zoom_in

Многу 10pcs Huawei E367 мобилен широкопојасен интернет DONGLE USB СТИК HSPA

DEN 9600.00

Количина на стоки
check Тековен


Опис На Производот Бренд Име Huawei Модел E367 Отклучен Yes. подготвен да се користи со глобалните услуги. нема договор е потребно. Мрежа Бендови 3 G HSPA+ / HSUPA / HSDPA / HSPA / UMTS (WCDMA) - 2100 MHz. 2 G GSM / GPRS / EDGE -850/900/1800/1900 MHz. Податоци Брзина на Симнување до 28.8 Mbps, ги Испратите до 5.6 Mbps! Меморија Micro SD слот до 32 GB. USB порти Antena Двојна внатрешна антена. Надворешна антена штекер. GPS-От Бр. Димензии
Големина : 82 x x x x 27 x x x x 12mm.
Тежина : 30g . Поддржани Системи Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS. Коментари Нов дизајн! Лесно е да се користи модем, Plug & Play. Еквилајзер и Примате Разновидност. Податоци и на SMS Услугата. Надворешна антена слот за подобрување на сигналот. Кој Мулти Јазик на мени со 18 Јазици за да изберете од. Пакет Содржина Новиот Huawei USB Модем Кутија
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!


Број На Модел На:
E367
сертификација:
CE
Пакет:
Yes
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Адаптер Приклучок:
USB
Вид:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Примена:
Лаптоп
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
21Mbps
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..