• Намалена цена
  • Неодамнешно
Шупливи Од Жените Гладијатор Сандали Гроздобер Чипка Ниска Пета Оптоварување Летни Чевли За Жена Отвори Пети Патент Zapatos Mujer
zoom_in

Шупливи Од Жените Гладијатор Сандали Гроздобер Чипка Ниска Пета Оптоварување Летни Чевли За Жена Отвори Пети

DEN 624.00 960.48

Количина на стоки
check Тековен

Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина. 2.Тоа е подобро да се одберат една или две големини поголеми ако вашата нога е малку широк или instep е малку повисок. 3.Боја на името е само за референца,изберете боја како на сликата покажува,ви благодарам. 4.Бидејќи разликата на monitor display ,мало боја разликата е нормално. не се плаќаат доколку Вашиот ум љубезно разбирање ќе биде нашата најголема благодарност.Ви благодариме! : )

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
BONJOMARISA
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Рим
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Потпетици Висина:
околу 3,5 см

Најдобри понуди..