• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналната Намера Жените Сандали Популарни Глуждот Рака Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Популарните Сини Чевли Жена Плус Големина 4-10.5
zoom_in

Оригиналната Намера Жените Сандали Популарни Глуждот Рака Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Популарните

DEN 2496.00 3839.52

Количина на стоки
check Тековен


Супер Елегантен 2017 Жените Сандали Популарни Глуждот Рака Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Популарните Сини Чевли Плус Големина 4-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Број На Модел На:
a46
Моден Елемент:
Тока
Горниот Материјал:
Стадото
боја:
Сина
Чевли Тип:
жените сандали
Пета Висина:
за 11cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди..