• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнувања во текот на Летото Ласерски-Намалување на Крило Пумпа Дизајнер Evangeline се Зголеми Златни Сандали Ѕиркаат Пети Метал Пета Партија Облечи чевли жен
zoom_in

Нови Пристигнувања во текот на Летото Ласерски-Намалување на Крило Пумпа Дизајнер Evangeline се Зголеми Златни

DEN 4011.00 4222.08

Количина на стоки
check Тековен


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Фактор y ОЕМ цена топла продажба
Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! систем големина Добра Големина Добри Чевли Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 27.5 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 САД 4.5 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 12 13 велика БРИТАНИЈА - 2.5 3.5 4 5 6 6.5 7 7.5 8 9.5 10.5 АУ - 3.5 4.5 5 6 7 7.5 8 8.5 9 10.5 11.5
1

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
ПВЦ
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Fretwork
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Стил:
Класици
Insole Материјал:
ПВЦ
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..