• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ново Дизајн Злато Studs Флорални Печатени Кожени Сандали Ѕиркаат Пети Тока Висока Пета Тока Жените Фустан чевли жена
zoom_in

Ново Дизајн Злато Studs Флорални Печатени Кожени Сандали Ѕиркаат Пети Тока Висока Пета Тока Жените Фустан

DEN 4082.00 4297.44

Количина на стоки
check Тековен


Пета Облик : тенок
боја : сребрена
добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Outsole Материјал:
ПВЦ
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Моден Елемент:
Fretwork
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Стил:
Класици
Insole Материјал:
ПВЦ
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Cut-Испис
Кожа Стил:
Печатење Кожа
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..