• Неодамнешно
20/24/26/27/28mm Вистински Кравја Кожа Watchband +Алатка за DZ7313/22/7257 Мажи Жени Види Бенд врвка за околу Рака Челик Хривнија Тока
zoom_in

20/24/26/27/28mm Вистински Кравја Кожа Watchband +Алатка за DZ7313/22/7257 Мажи Жени Види Бенд врвка за околу

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен


20mm 24mm 26mm 27mm 28mm Горниот Слој Вистинска Кожа Watchband за DZ7313/22/7257 2 Бои : Црна, Кафена и ЦРНА БРАУН
Карактеристики : - Watchband Ширина : 20mm 24mm 26mm 27mm 28mm - Направени од горниот слој теле вистинска кожа (Двојно Страни), на предната страна е со Гуштер Жито, елегантна и издржлива, а на задната страна е Велур Жито, Мека, дише и анти-бактериски. Многу удобен за носење. - Со нерѓосувачки челик танг тока, здрав и лесен за употреба - се Прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, одговара и за мажите и жените Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажан на фотографијата НЕ се вклучени!!! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Бендот Ширина:
20mm, 24mm, 27mm, 26mm, 28mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за DZ
Бендот Должина:
прилагодлив

Најдобри понуди..