• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Watchband за Apple iWatch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm Пеперутка Тока Рака Бенд врвката за на Појас Хривнија
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Watchband за Apple iWatch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm Пеперутка Тока Рака Бенд врвката

DEN 954.00 954.24

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
за Apple i Watch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm сите модели
ЦРНА
ЗЛАТО
РОУЗ ЗЛАТО
СРЕБРО.
Подарок

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Apple iWatch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm сите модели
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
пеперутка тока
Бендот Должина:
прилагодлив

Најдобри понуди..