• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 24mm за Suunto ТРАВЕРС Виткање Затворач врвка за околу Рака Појас Хривнија Црното Злато Сребро + Пролет Бар +Алатка
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 24mm за Suunto ТРАВЕРС Виткање Затворач врвка за околу Рака Појас Хривнија Црното

DEN 623.52

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Виткање Тока
- Бенд Ширина(mm) : 24
- Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Здрав и удобен за носење
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет Бар
Компатибилен Со : за Suunto ТРАВЕРС
ЦРНА
ЗЛАТО
РОУЗ ЗЛАТО
СРЕБРО.

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Затворач Тип:
Виткање Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за SUUNTO ТРАВЕРС
Бендот Должина:
Други

Најдобри понуди..