• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q Виткање Затворач врвка за околу Рака Појас Хривнија Црна Сребро.
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q Виткање Затворач врвка за околу Рака

DEN 604.00 604.32

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Виткање Тока
- Бенд Ширина(mm) : 22
- Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Здрав и удобен за носење
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет Бар
Компатибилен Со : за Asus Zen Watch 1 2 Мажи WI500 Q WI501 Q
ЦРНА
ЗЛАТО
РОУЗ ЗЛАТО
СРЕБРО.

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Затворач Тип:
Виткање Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q
Бендот Должина:
Други

Најдобри понуди..