• Неодамнешно
НОВ Висок Квалитет Ремени За НАТО 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm 24mm 26mm Црна Зелени Спортска рекреација ткаени Најлон Види Ремени
zoom_in

НОВ Висок Квалитет Ремени За НАТО 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm 24mm 26mm Црна Зелени Спортска рекреација ткаени

DEN 710.40

Количина на стоки
check Тековен

Answer : ___________________________ Note : врвка за околу обемот поголема од 19.5 cm пријател, не може да биде соодветен за оваа рака. Ве молиме внимателно да се сними. За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,pls ни даде позитивни повратни информации и разумни совети,додавајќи нашата продавница во собирање и шопинг количка .ние може да понуди повеќе попуст за вас. Со Почит. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : ) 2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Befor ќе го купите, ве молиме да дознаете што големината не ви треба.

Бендот Ширина:
18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 24mm, 23mm, 21mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
CH1008
Бренд Име:
LUKENI
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
23cm

Најдобри понуди..