• Неодамнешно
16mm 18mm 20mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Фосилни Брзо Ослободување на Рака Пеперутка Тока Појас Хривнија Црна Роза Злато Сребро.
zoom_in

16mm 18mm 20mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Фосилни Брзо Ослободување на Рака Пеперутка Тока Појас Хривнија

DEN 815.52

Количина на стоки
check Тековен

16mm 18mm 20mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)
4 Бои : Црна, Сребро, Злато, Злато се Зголеми ЦРНА СРЕБРО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО Карактеристики : - Ширина : 16mm 18mm 20mm Должина (Тока Затворена) : 6.7" (170mm) - Направени од таписерии од не ' рѓосувачки челик, удобно да се носат Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под - Со брзо ослободување пролет барови, корисна за да се инсталира и да се одвои бендови, без никаква алатка, само со рака - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб, одговара и за Мажите и Жените Компатибилен со : - за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.) Како да се Користи Види Алатка : 1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме да го користите "Круг во Облик на" крај на се види алатка да им помогнам "Јама" крајот на pin. Ако тоа се уште е тешко да се движи pin, држете го види алатка цврсто со посочувањето на "Јама" крајот на pin-от, и да се обидат да го користат чекан или други алатки слично да затропа на "Вилушка во облик на" крај на се види алатка, тогаш pin ќе се пресели надвор. 2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка на едниот крај(предвид насока), се движи линк тесно доволно, така што на pin може да оди во дупка во другиот крај, а "ПРЕС" pin лесно од страна на средниот дел на види алатка, додека pin-от е се уште. Забелешки : - Замена види бенд само, НЕ оригинални! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Надгради Линк Отстранување Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет Бар

Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Пеперутка Тока Push Button
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
за Фосилните
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки

Најдобри понуди..