• Неодамнешно
Првиот Слој Вистинска Кожа Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Timex Weekender Експедицијата Брзо Ослободување врвка за околу Рака Хривнија Црна
zoom_in

Првиот Слој Вистинска Кожа Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Timex Weekender Експедицијата Брзо Ослободување врвка

DEN 719.52

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Првиот Слој Вистинска Кожа
- Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Четка Хидраулични Тока
- Бенд Ширина(mm) : 18 20 22
- Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Направен од првиот слој cowhide вистинска кожа (двојно страни), на предната страна е со Полно Зрно, мазна и издржливи, а на задната страна е водоотпорен, дише и анти-бактериски, многу погодно за секојдневна употреба
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 2 x Брзо Ослободување Пролет Бар (Фиксиран на Бендот)
Компатибилен Со : за Timex Weekender Експедиција со Право се Види на Лицето
ЦРНА
ТЕМНО КАФЕАВА БОЈА
СВЕТЛО КАФЕАВА

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Хидраулични Тока
Бренд Име:
iWonow
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Timex Weekender Експедицијата

Најдобри понуди..