• Намалена цена
  • Неодамнешно
Најновите рачно изработени женски модели рака за Hengbao кожа + гума 23MM Види додатоци
zoom_in

Најновите рачно изработени женски модели рака за Hengbao кожа + гума 23MM Види додатоци

DEN 1116.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен

Предмет Тип : Рака Услов : Нема нова етикета Рака материјал тип : Кожа за на рака пропусниот Опсег : 23mm Бенд должина : 220mm Боја : Нема тока најновите рачно изработени женски модели рака за Hengbao кожа + гума 23 MM Види додатоци Почитувани, ако ви треба многу на набавката, ве молиме да ни даде писмо, со нетрпение очекуваме да работиме со вас за вашата соработка!

Бендот Ширина:
23mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
16326
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
Prema

Најдобри понуди..