• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 22mm Жена Вистински Cowhide Кожа Светло Кафеава Велур ГРОЗДОБЕР Зглоб Види Бенд Рака Појас Сребро полски Pin Тока Најдобар Подарок
zoom_in

20 22mm Жена Вистински Cowhide Кожа Светло Кафеава Велур ГРОЗДОБЕР Зглоб Види Бенд Рака Појас Сребро полски

DEN 526.00 955.20

Количина на стоки
check Тековен

Ставка опис
Ширина :
20mm(види повлечи) x 18mm(тока крај)
22mm(види повлечи) x 20mm(тока крај )
Тока Материјал : Цврсти Полиран Не ' Рѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожа
Бендот Боја : Светло Кафеава
Вкупната должина е околу 190mm(без тока)=115mm(долго дел должина)+75mm(краток дел должина)
Тока боја : Сребро Полиран
Мал Подарок : две пролет pars и мала алатка
Поддршка на големо

Бендот Боја:
Светло Кафеава
Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
CARLYWET
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
ZL-PPrz101
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
за 190mm
боја:
Светло Кафеава
Види Повлечи Големина:
20mm 22mm
Тока Боја:
СРЕБРО Полиран
Стил:
Гроздобер
бендот материјал :
Вистинска Кожа
Тока Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Мал Подарок:
2 парчиња пролет бар и 1pc мала алатка

Најдобри понуди..