• Намалена цена
  • Неодамнешно
СТП'Aimetis 4in1 2MP 1920*1080 AHD видео надзор 1080P мини ноќ визија на Модулот на Камерата 2000TVL 2.8 mm, широк агол од 120 надзор камера
zoom_in

СТП'Aimetis 4in1 2MP 1920*1080 AHD видео надзор 1080P мини ноќ визија на Модулот на Камерата 2000TVL 2.8 mm,

DEN 910.00 1123.20

Количина на стоки
check Тековен

На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да испрати негативни повратни информации.8 MM Агол : 120 степени 4/8 CH TVI, AHD, CVI, CVBS, IPC целосно компатибилни пет во една следење на домаќинот. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со стоки и услуги. Тие мора да бидат под resalable состојба.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$23. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент искуства. Повратни информации : На клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.7"SC2135 + V30 E(FH8536 E) Систем : PAL/NTSC Ефективни Пиксели : 1920 Година(H)*1080(V) Осветлување : 0.4
wy-приклучок-крај Мини 2 MP 1920 * 1080 AHD видео надзор 1080 P мини ноќ визија на Модулот на Камерата 1 / 2. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција.
Ви благодариме за вашата шопинг. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.7 "Четири 1080 P 1 : Користете 2 милиони прогресивно скенирање CMOS,снимање на подвижни слики 2 : Одлични перформанси, јасна и светла слика 3 : Лукс : 0.8 mm, широк агол од 120 степени надзор камера + HD IR-НАМАЛУВАЊЕ на двоен филтер се префрлите
Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари! Answer : ___________________________ Note : Бара PAL / NTSC формат каде вид, ви благодариме! Производи во вид, сликата е за повикување само.

Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Напојување:
Нормално
боја:
Црна
Поддржани Оперативни Системи:
Windows Vista,Не
Агол На Гледање (Степен):
120°
Димензии (L x W x D)(mm):
38*38/32*32
Технологија:
Инфраред
Број На Модел На:
AHD-20335
Инсталација:
Вградени
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
Сензор:
CMOS
Тип:
AHD Камера
Алармот Акција:
Локалните Алармот
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
страна
Складирање:
Никој
Леќа (mm):
2.8 mm
Напојување(V):
12v
Бренд Име:
СТП'Aimetis
Минимална Осветлување(Лукс):
120
Потрошувачка На Енергија(W):
60MA
Аудио Излез:
1CH BNC
Мрежен Интерфејс:
Никој
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Сензор Бренд:
SONY
IR Растојание(м):
5m
Стил:
Мини Камера
Специјални Функции:
Не-водоотпорен анти-кршење на
Слики Уред:
1/2.7
Хоризонтална Резолуција:
1080P / 2MP
Бродови Од:
CN
Агол На Гледање (Степен):
120

Најдобри понуди..