• Намалена цена
  • Неодамнешно
HKIXDISTE Дома 8CH CCTV Систем HDMI 1080P DVR 720P 2000TVL затворен купола видео надзор Камера set Home Security System Надзор, Комплет
zoom_in

HKIXDISTE Дома 8CH CCTV Систем HDMI 1080P DVR 720P 2000TVL затворен купола видео надзор Камера set Home Security

DEN 9206.00 11802.24

Количина на стоки
check Тековен

Но, понекогаш тоа е во голема мера зависи од превозот курир и локалните обичаи.
Купувачот се одговорни за Дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Брокерските Провизии, Увозни давачки, или Прилагодено Такси и Даноци.
Ние потерници овој производ против дефекти во изработката и материјалот за период од 3 години од оригиналната набавка на телефонот датум.
Купувачот се одговорни за Продолжување Области Доплата доколку адресата е далечинскиот. Крајниот корисник е одговорен за сите товарни трошоците настанати за да испратите производи на нашата поправка центар.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Сите производи се врати на продавачот, без RMA ќе биде празен, а ние. Оваа гаранција важи и за оригиналниот купувач на производот само и не е пренослива на било која трета страна. Гаранцијата не покрива било случајни, случајни или последични штети кои произлегуваат од употребата на.
Секоја единица која се докажува неисправни за време на гарантниот валидација период ќе се санираат без задолжен за делови или заменува.
Гаранција :
Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие се испраќаат надвор. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
8 CH AHD 1080 N спецификации :
Систем
Главниот процесор : Вградени процесор
Оперативен систем : Вграден Линукс
Видео&Аудио
Видео Fortmat : PAL или NTSC
Видео компресија : H.0 Лукс
Телото Изградба : Купола со Вграден во Ѕид
Ноќ Визија
Растојание : До 30m
IR-Намалување на Филтер : да
Број на МО Леќа : 24pcs
Забелешка : Ако треба ни ги прогласи ниска вредност на фактура за царина, pls ни остави порака и да ни каже колку тоа е подобро за вашата нарачка, ви благодариме за вашата соработка. За DVR и систем за безбедност, ние го поддржуваат различни логистички начин во различни земји.

КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Број На Модел На:
HK-720PT-810XH
Должина на кабел:
20м
Бренд Име:
HKIXDISTE
Резолуција На Видео:
8CH AHD 1080N
моќност:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА,АУ
AHD DVR NVR HVR 5 ВО 1:
Поддршка Аналогни,AHD,TVI,CVI,IP Камера
Далечински Видите:
CMS,Android, iPhone, iPad, Internet Explorer, итн
DVR Карактеристики:
HDMI 1080P излез / USB 3G и WIFI / P2P iCloud/onvif
Камерата Резолуција:
1.0 ПРАТЕНИК ,720P,2000TVL,Ноќ Визија,IR-НАМАЛУВАЊЕ на
Видео:
8CH текст/1CH VGA, 1CH HDMI ™ излез
Аудио:
4CH аудио влез,1CH аудио излез(РКА)
AHD DVR Јазична Поддршка:
мулти-јазик(англиски,руски,шпански, итн...)
Гаранција:
3 Години

Најдобри понуди..