• Намалена цена
  • Неодамнешно
8MP 4K 1:1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5MP 6MP 8 Мегапикселна HD Кутија Тело Камера
zoom_in

8MP 4K 1:1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5MP 6MP 8 Мегапикселна

DEN 3024.00 3359.52

Количина на стоки
check Тековен


8 MP 4 K 1 : 1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5 MP 6 MP 8 Мегапикселна HD Кутија Тело Камера
Карактеристики :
1. 8 мегапикселна 50mm прирачник ирис леќа, 4 K ултра-висока резолуција
2. Starlight супер ниско осветлување, покажуваат слики во боја во ѕвезда ниво светлина состојба
3. 1" (1-инчен) супер големина на формат, В гората, F1.2
4. Прирачник за ирис, рачен фокус
5. Извонредна слој технологија, мулти-слој широкопојасен облога за подобра репродукција на боите
6. Погоден за 5 MP/6 MP/8 MP HD орган/тело камери, итн.
7. Одлично за видео надзор на примената на НЕГОВАТА, патот, сообраќај, паркинг, итн.
Резолуција : 8 Мегапикселна
Фокусна должина : 50mm
Бленда : Ф1.2
Планината : C
Поле Агол DXHXV(")2/3 : 12.7 - 1/2 : 9.2
Оптички Нарушување : -1.98%
М К Д : 2m
Dmension : 58*76.5 mm
Тежина
Прирабница BFL : 17.526 mm
BFL : 25.33 MM
MBF : 13.56 MM
IR Корекција : НИКОЈ
Работа : lris Прирачник /Фокусот Прирачник/ Zoom/

Бренд Име:
Chuan Веи
Број На Модел На:
CW0850-5MP

Најдобри понуди..