• Неодамнешно
Aoweziic нов увезени оригинални IKA15N60T K15T60 ДА-220F IGBT цевка MOS FET 15A 600V
zoom_in

Aoweziic нов увезени оригинални IKA15N60T K15T60 ДА-220F IGBT цевка MOS FET 15A 600V

DEN 696.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
IKA15N60T
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IKA15N60T
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди..