• Неодамнешно
нови пристигнување АМС-LVP613U видео scaler switcher led дисплеј контролер за полна боја led дисплеј модул
zoom_in

нови пристигнување АМС-LVP613U видео scaler switcher led дисплеј контролер за полна боја led дисплеј модул

DEN 16752.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако количеството цел за подобра цена,ве молиме контактирајте со нас за inq uiry.
Забелешка : Кога ќе ја прими стоката, ве Молиме проверете пакет не се оштетени и се отвори за да се провери стоката пред знак за прифати. Ако не у имате било какви прашања, вклучувајќи користење и технологија проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ,ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа.

Бренд Име:
Amoonsky
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
АМС-LVP613U
На текст:
3AV 1VGA 1DVI 1HDMI
Излез:
2DVI 1VGA
Производ големина:
484mm*335mm*44mm
Пакување:
Картон & Пена
Max поддршка резолуција :
2304*1152 2560*816
Гаранција:
2 години
моќност:
150-240V 50-60HZ
MTBF:
30000 H

Најдобри понуди..