• Неодамнешно
10pcs нови M27C512-12F1 27C512 НАТОПИ-28 EPROM IC ЧИПОВИ се Вози IC
zoom_in

10pcs нови M27C512-12F1 27C512 НАТОПИ-28 EPROM IC ЧИПОВИ се Вози IC

DEN 456.00

Количина на стоки
check Тековен


- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Ние брод во светот.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.Бесплатен превозот 10pcs нови M27 C512-12 F1 27 C512 НАТОПИ-28 EPROM IC ЧИПОВИ се Вози IC
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.

MicroSoft Модел:
Kinect
Бренд Име:
MICROFLYING
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
M27C512-12F1
is_customized:
YES
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Најдобри понуди..