• Неодамнешно
Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRFP260M IRFP260MPBF ДА-247 висока моќност MOS областа ефект транзистори 50A 200V
zoom_in

Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRFP260M IRFP260MPBF ДА-247 висока моќност MOS областа ефект транзистори

DEN 696.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
IRFP260MPBF
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRFP260MPBF
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди..