• Неодамнешно
Мега Човекот Фудбал 16 малку Голема Сива Игра Картичка За NTSC Игра Плеер
zoom_in

Мега Човекот Фудбал 16 малку Голема Сива Игра Картичка За NTSC Игра Плеер

DEN 667.20

Количина на стоки
check Тековен


16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот
1. Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!
2. Ние ги испратите картичката како што е опишано во секоја врска. Доколку имате посебни барања за овие производи, ве молиме да ни оставите порака, да истрага за детали пред да плаќаат. Ако го оставите порака со посебни барања без да контактирате со нас или нашите договор, вашата specail барање ќе биде игнориран и ние ќе го испрати како нашите рекламирање на опишано, ние не сме одговорни за проблеми предизвикани од овој вид случај.
3. NTSC верзија само. Ако играта се пал верзија, ние ќе забелешка во врска. Ве молиме не цел доколку вашата конзола не се вклопуваат, ви благодариме.
Најголемиот дел Цена за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас, прво, ви благодариме.
Пакување Вклучуваат :
1 x Играта Картичка

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID
Број На Модел На:
46pin игра картичка

Најдобри понуди..