• Неодамнешно
Aoweziic нов увезени оригинални STP65NF06 P65NF06 ДА-220 MOS транзистори 65A 60V
zoom_in

Aoweziic нов увезени оригинални STP65NF06 P65NF06 ДА-220 MOS транзистори 65A 60V

DEN 1104.00

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
STP65NF06
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
STP65NF06
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди..