• Намалена цена
  • Неодамнешно
Raiden Trad 16 малку СЕГА MD Игра Картичка Заградени Со Упатство За Sega Mega Drive За Битие
zoom_in

Raiden Trad 16 малку СЕГА MD Игра Картичка Заградени Со Упатство За Sega Mega Drive За Битие

DEN 596.00 662.40

Количина на стоки
check Тековен


16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот
1. Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!
2. Ние ги испратите картичката како што е опишано во секоја врска. Доколку имате посебни барања за овие производи, ве молиме да ни оставите порака, да истрага за детали пред да плаќаат. Ако го оставите порака со посебни барања без да контактирате со нас или нашите договор, вашата specail барање ќе биде игнориран и ние ќе го испрати како нашите рекламирање на опишано, ние не сме одговорни за проблеми предизвикани од овој вид случај.
3. NTSC верзија само. Ако играта се пал верзија, ние ќе забелешка во врска. Ве молиме не цел доколку вашата конзола не се вклопуваат, ви благодариме.
Ве молиме да ни остават пораки за школка треба, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Пакување Вклучуваат :
1 x Играта Картичка

Број На Модел На:
Сега Игри
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID

Најдобри понуди..